м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Вчені довели, що Море робить нас щасливими

Вчені довели, що Море робить нас щасливими. Цікаві факти :

1. Синій колір викликає відчуття спокою
Синій колір знижує кров’яний тиск і уповільнює серцебиття, тим самим знімаючи у людини емоційне напруження. Напевно саме тому він є улюбленим кольором населення Землі, це показують щорічні опитування.

2. Довге знаходження на березі розвантажує підсвідомість
Як з’ясувалося, щоб заспокоїти підсвідомість, досить просто дивитися на морський пейзаж. Сприйняття природних образів змушує активізуватися деякі частинки нашого мозку, що веде до врівноваження емоційної стабільності і викликає щасливі спогади. content_hotel_57dcfd4b2a0c57.54836888

3. Вода освіжає втомлений мозок
У дослідженні 1995 року, надрукованому в журналі Environmental Рsychology, були проаналізовані ступені концентрації двох груп студентів: одна перебувала в кімнаті з видами на морські пейзажі, інша – на міські. Перша група не тільки дала набагато вищі результати, але і показала велику зосередженість під час експерименту.

4. Дотик з морською водою викликають задоволення
Згідно з відповідями вимірювача щастя – Mappiness додаток, люди відчувають себе спокійніше, коли вони знаходяться під відкритим небом, а щасливішим (5,2%) – коли відчувають дотик морської води зі своїм тілом.

5. Вода – це частина природного середовища проживання людини
Ми з’єднані з водою з самого початку нашого життя. Людське тіло складається в середньому на 75% з води, і підтримку гідратації організму – це основне правило для ідеального функціонування наших органів.

pcTG0VmCkRo

 

preloader
Top