м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Влада Єгипту вводить нові заборони для туристів

Для реалізації ініціативи ООН «Зелені плавці» в Єгипті планують запровадити низку заборон для туристів, повідомляють Egyptianstreets.
Планується ввести заборону на годування риб. Відпочиваючих також попросять не ламати корали, не викидати в море сміття, пластикові вироби, залишки їжі та хімікати.

Згідно з прес-релізом, у 2018 році Єгипет відвідало не менше 11,3 мільйона туристів, а майже три мільйони дайверів відвідують Червоне море країни щороку. По підрахунках близько 500 підприємств організовують заняття дайвінгом і снорклінгом. Місцева індустрія туризму негативно впливає на морську флору і фауну через дайвінг та підводне плавання.
Буде введено строгий контроль роботи компаній, що організовують дайвінг-тури. Ці нововведення пов’язані з тим, що Єгипет увійшов в число країн, що дотримуються ініціативу ООН «Зелені плавці», яка покликана захистити коралові рифи від негативного впливу дайвінгу та снорклінгу.

Повідомляється, що першим регіоном, де будуть введені нові правила, стане Південний Синай, а до весни 2020 року до програми приєднаються інші мухафази країни.

Проте, снорклінг так само дозволений, а туристи, як і раніше, зможуть їздити на найпопулярніші морські прогулянки та милуватися красою Червоного моря, плаваючи з маскою та ластами. Занурення з плавальних засобів можливе тільки для туристів, у яких є спеціальний сертифікат для дайвінгу з плавзасобів. У Єгипті туристи можуть пройти навчальний курс дайвінгу для отримання такого сертифікату. Водночас немає заборони на занурення з берега.

Місцеві екологи відзначають, що туризм негативно впливає на стан навколишнього середовища. Від якорів при дайвінге і снорклинге страждають корали, а після катерів залишаються сліди палива, що загрожують підводним мешканцям.
Поки ці норми будуть носити рекомендаційний характер, але влада має намір суворо контролювати їх виконання.

preloader
Top