м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7486 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Закордонний паспорт

20130219183423 Станом на 2023 рік оформлення паспортів лише у ЦНАП. Зібралися на свій омріяний відпочинок? Отримали у подарунок від коханого подорож в Париж, знайшли гарячий тур або запланували відпустку на морі зі своєю сімєю? Це половина шляху до вашого відпочинку. Наступним кроком, який є дуже важливим і клопітким – виготовлення закордоного паспорта.
Турагенція «Везувій тревел» м. Львів надасть вам всі потрібні консультаційні послуги і перелік документів для оформлення закордонного паспорту у Львові.

Для оформлення закордонного паспорта НЕОБХІДНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:
1. Діючий паспорт громадянина України.
2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податку (ідентифікаційний код – оригінал);
* Зверніть увагу, що прізвище, ім’я по батькові в паспорті та в ідентифікаційному коді обов’язково повинні збігатися.
3. Жінкам, які змінили прізвище після одруження – свідоцтво про шлюб.
4. Чоловікам від 17 до 25 років потрібна довідка з військкомату, для тих хто відслужив в армії – військовий квиток.
5.Проїздний документ дитини (у разі їх наявності навіть якщо термін дії їх закінчився -оригінал та копія 1-ї сторінки).
6.Заява-анкета (формується на місці)
7.Заява про відмову від внесення біометричної інформації до безконтактного електронного носія (у разі оформлення закордонного паспорта БЕЗ безконтактного електронного носія)
8.При замовленні другого закордонного паспорту обов’язкова наявність першого закордонного паспорту (діючого, не діючого, на інше прізвище).
Закордонний паспорт дійсний протягом 10 років. При перетині кордону обов’язково має бути вільне місце в паспорті для візи відвідуваною країни.

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта дітям до 18 років
заява, в якій зазначаються відомості про заявника: прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), телефон;
платіжний документ (квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про оплату вартості адміністративної послуги та вартості бланка;
нотаріально засвідчене клопотання батьків (або законних представників батьків чи дітей) у разі потреби самостійного виїзду таких осіб за кордон, а у разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, – того з них, з ким проживає дитина. За наявності заперечень одного з батьків документ може бути оформлено на підставі рішення суду. Для дітей віком від 14 до 18 років у заяві зазначається відсутність обставин, що обмежують згідно із законодавством право їх виїзду за кордон;
паспорт громадянина України, а на дітей, які не досягли 16-річного віку, – свідоцтво про їх народження (після прийняття документів повертається);
згода дитини, оформлена письмово і нотаріально засвідчена (у разі виїзду з України на постійне проживання дітей віком від 14 до 18 років);
три фотокартки розміром 35х45 мм.

Дитина проживає з одним із батьків, додатково подаються такі документи
1. Свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, а також довідка про реєстрацію місця проживання дитини разом з тим із батьків, який подає заяву-анкету (Форма №3 або Будинкова книга);
2. Свідоцтво про смерть другого з батьків;
3. Рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
4. Рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
5. Рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
6. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (зі слів матері).
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджють цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
Рекомендовано також мати з собою закордонний паспорт когось із батьків (за наявності) для перевірки правильності транслітерації прізвища дитини.
Якщо ж батьки вирішили для дитини (від 14 до 18 років) оформити окремий проїзний документ, то треба мати:
1. Нотаріально завірений дозвіл від батьків на оформлення дитячого проїзного документа.
2. Свідоцтво про народження дитини + копія свідоцтва, завірена нотаріально.
3. 4 фотографії, формат 3,5 на 4,5 см. На фотографії обличчя дитини має займати 80% площі, фон білий. Фотографії обов’язково мають бути матовими.
4. Ідентифікаційний код дитини. Проїзний документ діє 3 роки, але якщо дитині виповнилося 18 років, то необхідно оформляти закордонний паспорт.

Найкраща турфірма Везувій тревел у Львові допоможе вам спростити процедуру виготовлення закордоного паспорта.

Зателефонуйте нам в турагентство “Везувій Тревел” у м. Львів, пл. Петрушевича, 3 тел. 096 133 03 33, і ми Вам відповімо на всі Ваші запитання по отриманню закордонного паспорта.

preloader
Top