м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

(032) 242 6 979
(096) 133 0 333
Замовити Консультацію
3538 Туристів
відправлено в подорож
Меню
заявка на підбір туру

Земля легенд Rixos World Parks & Entertainment

Подія року в Туреччині!

Спільний проект готелів Rixos і Dragone Productions (автори фільму Аватару) представляють абсолютно нову концепцію і мультисенсорних вражень Rixos World Parks & Entertainment .
Відправним пунктом цього інноваційного співробітництва стане земля легенд Rixos World Parks & Entertainment, який стане першим тематичним парком розваг , розташованим в Анталії.

maxresdefaultЦе небачений раніше світ, де кожен відвідувач, незалежно від віку, зможе зануритися в країну фантазій(парк розваг, аквапарки, зоопарки, різноманітні ігри, атракціони, шопінг авеню-бутіки, кафе та ресторани, вечірні шоу і диско та готель Rixos на території) . Також наголошуємо, що клієнти мережі готелей Rixos по всьому Анталійському узбережжі зможуть користуватися цим диво парком абсолютно БЕЗКОШТОВНО! (Для інших відвідувачів вхід лише 50$). Також буде організовуватись безкоштовний трансфер з готелів. Нагадуємо мережа Rixos пропонує безліч розваг, анімацій, концертів з відомими естрадними співаками СНГ та Заходу. Не пропустіть можливості забронювати цей чудо-розважальний готель у нас! Гарантуємо, літо у Rixos буде гарячим! За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Розповісти в :
comments powered by HyperComments
preloader
Top