м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Зимові та літні курорти Туреччини

zimovi-ta-litni-kurorti-turechchini

Туреччина – країна із надзвичайно розвиненою туристичною індустрією. Щороку її відвідують сотні і тисячі туристів з усього світу. Саме тут можна знайти розкішний відпочинок на будь-який смак, ознайомитися із різноманіттям місцевих пам’яток, насолодитися вигідним та приємним шопінгом, оцінити місцеву кухню та сервіс, провести час із задоволенням та користю.

Туреччина – країна із величезним культурно-історичним спадком. Місцеві об’єкти світового значення зустрічають туристів. Значна їх частина навіть знаходиться під протекцією ЮНЕСКО.

Особлива атмосфера турецьких курортів дозволить кожному гостю сповна оцінити вислів «Схід – справа тонка». Дружелюбне населення, незабутні краєвиди, колоритні міста та вулички, різноманітні розваги, розкішні площі та мінарети – все це допоможе сповна поглибитися у неперевершене поєднання багатої історії та особливостей сучасних мегаполісів.

Зимові курорти Туреччини

zimovi-ta-litni-kurorti-turechchini-1

Гірськолижні курорти Туреччини порівняно молоді та нові. Незважаючи на обмежену кількість трас та можливостей чи на специфіку місцевого клімату, вони поступово розвиваються та привертають увагу все більшої кількості відвідувачів. Найбільші з курортів, здатні зацікавити туристів та спортсменів – Улудаг, Сарикамиш, Карталкая, Паландокен та Давраз.

  • Улудаг – курорт на території національного парку. Відоме та фешенебельне місце приємно здивує поєднанням розкоші та вигідних цін. Основні траси – простої та середньої важкості, за рахунок чого курорт затребуваний для сімейного відпочинку та новачків.
  • Сарикамиш розташований серед гірських хребтів і оточений заповідними лісами. У наявності – чотири основні траси різної важності для новачків та прихильників некрутих схилів.
  • Карталкая – курорт, який активно розвивається. Він розташований у національному парку, тож поєднує мальовничі краєвиди і розвинену інфраструктуру. У наявності – десятки кілометрів якісних спусків будь-якої важкості.
  • Паландокен – один із наймолодших курортів, розташований на однойменній горі. Тут представлені різноманітні траси та безліч розваг для активного зимового відпочинку. Паландокен – офіційна локація для тренувальних зборів турецької гірськолижної збірної.
  • Давраз розташований між трьома кришталево чистими гірськими озерами. Особливість курорту – неперевершена природа, незабутні краєвиди, можливість захоплюючих зимових прогулянок.

Літні курорти Туреччини

zimovi-ta-litni-kurorti-turechchini-2

Протягом більшої частини року саме Туреччина залишається затребуваним та популярним центром пляжного відпочинку. Найбільш відомий та популярний курорт – Анталія на півдні Туреччини. Найкращий час для відпустки – весна та осінь. Тепле море і нескінченні пляжі поєднуються із архітектурними та історичними пам’ятками.

Поблизу розташований ще один відомий курорт – Аланія, яка вважається одним із найгарніших місць усієї Туреччини. Серед пам’яток – археологічний музей, сельджукська фортеця, османські башті, карстові печери. Чисті, привабливі пляжі поєднується із родючими рівнинами із лимонними та апельсиновими деревами.

Белек – молодий, але один із найбільших у світі курортів. Фешенебельна місцина не прив’язана до населених пунктів та відрізняється розкішною, п’ятизірковою інфраструктурою. Це ідеальний вибір для спокійного сімейного відпочинку.

Серед інших популярних літніх курортів – Бодрум у оточенні мальовничих гір, сучасний та розвинений Кемер із тихими, кришталево чистими бухтами, скелями та величезною кількістю зелені, затишна та тиха турецька перлина Мармарис. Це Сіде, де поєднуються античні пам’ятки та сучасні розваги, та невеличке портове місто Фетхіє на території давнього Телмесоса.

Щоб поїхати на відпочинок до Туреччини у будь-яку пору року, щоб підібрати ідеальне місце саме для себе та щоб не перейматися організаційними дрібницями – зверніться до нас, агенції “Везувій Тревел”!

preloader
Top